Noteikumi

Noteikumi

Tīmekļa vietnes e-pavargramata.lv lietošanas informācija un  noteikumi.

Sīkdatnes.

Lai mūsu vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz Jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Tāpat dara arī lielākā daļa lielo tīmekļa vietņu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat šo vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties Jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru,  attēlošanas iestatījumus, u.c.), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem nolūkiem:

lai personalizētu lapas saturu un reklāmas;
lai sekotu apmeklētāju plūsmai;

Kā Jūs varat kontrolēt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst.

Noteikumi.

e-pavargramata.lv informatīvie materiāli ir bezmaksas.
e-pavargramata.lv lietotājs ir jebkura fiziska persona, kura izmanto sniegto informāciju, apmeklē e-pavargramata.lv un/vai publisko (iesūta vai ievieto) informatīvo saturu.

Materiālu publiskošana/ievietošana.

Lietotājs atbild par viņa publiskotajem  materiāliem e-pavargramata.lv, publiskotiem rakstiem,  fotogrāfijām, elektroniskā pasta sūtījumiem un komentāriem.
Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādu materiālu publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas rezultātā.
e-pavargramata.lv ir aizliegts publiskot, ievietot vai nosūtīt citiem lietotājiem informāciju vai materiālus:

  • kura reklamē  citu vietni.
  • kura izplata mēstules.
  • kura aizskar personas godu un cieņu.
  • kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.
  • kuru publiskošanas vai nosūtīšanas rezultātā tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības.

e-pavargramata.lv, konstatējot šādas informācijas izvietošanu, ir tiesības šos materiālus  izdzēst, kā arī dzēst šo materiālu publiskotāja lietotāja kontu un liegt piekļuvi e-pavargramata.lv.

Lietotājs saglabā autortiesības attiecībā uz materiāliem, kurus iesniedza, izvieto vai publisko e-pavargramata.lv. Publiskojot, iesniedzot, izvietojot materiālus e-pavargramata.lv tīmekļa vietnē, un pieņemot šos e-pavargramata.lv lietošanas noteikumus lietotājs vienlaicīgi izsniedz e-pavargramata.lv vienkāršu, beztermiņa atļauju, kas ir spēkā visā interneta vidē un par kuru nav jāveic autoratlīdzības maksājumi.

Šī atļauja ļauj e-pavargramata.lv  publiskot,  pēc saviem ieskatiem pārveidot, publiski attēlot un izplatīt, padarīt pieejamus jebkurus materiālus, kurus lietotājs publiskojis e-pavargramata.lv.
Lietotājs piekrīt, ka e-pavargramata.lv, veicot nepieciešamos tehniskos pasākumus, lai savus lietotājus nodrošinātu ar informāciju, ir tiesīga pārsūtīt un izplatīt materiālus pa dažādiem publiskiem, sociāliem tīkliem un dažādās informācijas vidēs, veikt materiālu saturā tādas izmaiņas, kādas ir nepieciešamas, lai šos materiālus saskaņotu un pielāgotu  tehniskam prasībām.

Lietotājs piekrītat, ka šī atļauja dod e-pavargramata.lv šādas tiesības.
Lietotājs apliecina un garantē, ka lietotajam ir visas nepieciešamās tiesības un pilnvaras, lai izsniegtu augstāk minēto licenci.

Autortiesības.

e-pavargramata.lv publiskotais, ievietotais saturs (materiāli) ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura e-pavargramata.lv publicēto materiālu kopēšana, pārveidošana, uzglabāšana, arhivēšana, pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta.

Citi noteikumi.

e-pavargramata.lv nav atbildīga par e-pavargramata.lv lietotāju/reklāmdevēju publiskotajiem materiāliem un savstarpēji nosūtītiem vai izplatītiem materiāliem un tādējādā veidā radītajām sekām.
e-pavargramata.lv nav atbildīga par tehniska rakstura problēmām vietnē e-pavargramata.lv, lietotāja vai reklāmdevēja materiālu izmaiņām citas personas nelikumīgas piekļūšanas rezultātā.

e-pavargramata.lv neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas nodarīti lietotājiem saistībā ar vietnē   publiskotajiem lietotāja materiāliem.

e-pavargramata.lv patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma liegt lietotājam pieeju tīmekļa vietnei, dzēst jebkuru lietotāja informāciju bez paskaidrošanas.

Tīmekļa vietnes lietošanas noteikumi ir saistoši katram vietnes lietotājam un apmeklētājam, neskatoties vai viņš ir izveidojis lietotāja kontu/profīlu tīmekļa vietnē.
e-pavargramata.lv patur tiesības jebkurā laikā un pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus, un izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās tieks publiskotas vietnē.
Ja lietotājs neievēro šos noteikumus, tad noteikumu pārkāpējs var tikt saucams pie likumā noteiktās atbildības.

Kontaktinformācija: [email protected]

Jaunumi

Reģistrējieties, lai saņemtu e-pasta atjauninājumus par jaunām receptēm.